Büyük Risk Yarışması Sunucusu Selçuk Yöntem Kimdir ?

Büyük Risk Yarışması Sunucusu Selçuk YÖNTEM kimdir ?

Aslında bu sorunun cevabı belli. Daha doğrusu Selçuk YÖNTEMİ tanımayanınız yoktur. Ama biz yinede bilinmeyenlerden daha doğrusu merak edilecek bilgilere aşağıda yer verdik.

Selçuk YÖNTEM 1953 yılında İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. 1975 – 1995 yılları arasında tiyatro oyunculu yapan YÖNTEM, Sahnelerde boy gösterdiği gibi90 lı yıllarda a trt nin radyo programlarında da yer aldı.

Bilindiği üzere Selçuk YÖNTEM herkes tarafından tanınmasının sağlanması Kurtlar Vadisi Dizisindeki Aslan AKBEY canlandırmasıydı bu rol ile kendini tüm Türkiye ‘ ye sevdiren Selçuk YÖNTEM 2008 yılında yayınlanmaya başlayan Aşk-ı Memnu dizindeki başrol karakterlerinden oldu ve Dizide Adnan ZİYAGİL rolünü canlandırdı. Etkileyici sesi ile ise yakında yayınlanacak olan Büyük Risk Yarışmasının sunuculuğunu üstlenecek. Keyifli bir yarışma olacağa benziyor.

 

Selçuk YÖNTEM

Selçuk YÖNTEM

Büyük Risk hakkında

Büyük Risk Yarışması Programı için hazırlanmış bir sitedir.
Bu yazı Selçuk Yöntem kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>