Büyük Risk Yarışması Yeni Temamız

Büyük Risk Yarışması sitemize yeni bir tema ekledik. Daha doğrusu temamız zaten yeni idi de eski temayı tekrar koyduk bunun sebebi ise kolay ulaşımın sağlanması siz üyelerimizn bazı konulara ve linklere daha rahat ulaşmalarını sağlamak ve yarışma hakkında daha hızlı bilgiye ulaşmanızı sağlamk diyebilirim.Bilindiği üzere yarışma henüz başlamadı. Yarışma başladığında sitemize açacığımız anında soru cevap bölümü ile büyük risk yarışması programını izlerken çıkan sorular program esnasında sitemizde yayınlayacağız. Böylelikle merak edilen soruların ve programdan sonra unutulan cevapları sitemizde bulabilecek ilginç ve ilgi çekici sorulara sitemizden ulaşabiliecek arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz. Büyük bir Riske hazır olun..

Büyük Risk hakkında

Büyük Risk Yarışması Programı için hazırlanmış bir sitedir.
Bu yazı Büyük Risk Yarışması kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>